Czytaj więcej...

O firmie

Kontakt

  • Skontaktuj się z nami
  • tel: 74 831 10 71
  • więcej Czytaj więcej...

Nasze biuro rachunkowe jest firmą nastawioną na potrzeby Klienta. Zgodnie z obowiązującymi przepisami jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej związanej z prowadzonymi usługami rachunkowo – księgowymi.

Świadczymy kompleksową obsługę księgowo-podatkową oraz obsługę kadr i płac dla podmiotów o różnym profilu działalności i formie prawnej. Naszymi klientami są zarówno małe jednoosobowe firmy opodatkowane w sposób zryczałtowany jak też spółki prawa handlowego i grup kapitałowe z Polskim i zagranicznym kapitałem.

Proponowana przez nas oferta obejmuje pełną obsługę księgową oraz finansową firm i przedsiębiorstw, adresowana jest zarówno do spółek handlowych, spółek osobowych i osób fizycznych.

Długoletnie doświadczenie pozwala nam zagwarantować merytoryczny profesjonalizm, wyrażający się m.in. szczegółową weryfikacją każdego dokumentu księgowego i zdarzenia gospodarczego pod względem zgodności z polskimi przepisami o rachunkowości i podatkowymi.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Oferujemy atrakcyjne promocje. W celu zapoznania się z naszą wstępną ofertą prosimy o kontakt.

 

 

Profesjonalizm.

Biuro rachunkowe FIRMNESS gwarantuje wykonywanie obowiązków z najwyższą zawodową starannością oraz zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. W swojej pracy kierujemy się odpowiedzialnością oraz rzetelnością, przestrzegając terminów ustalonych z klientem.


Poufność i dyskrecja.

Wszelkie informacje przekazane przez klienta, traktowane są jako poufne w czasie trwania oraz po zakończeniu kontraktu. Do przygotowanych dokumentów dostęp mają wyłącznie upoważnieni pracownicy.


Ochrona danych.

Powierzenie i przetwarzanie danych osobowych odbywa się wyłącznie w celu realizacji zawartej umowy i w zakresie, jaki jest niezbędny dla wywiązania się z jej postanowień. Dane osobowe są przetwarzane z zachowaniem zasad bezpieczeństwa ustalonych przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 nr 101 poz. 926 j.t. z późn. zm.).


Bezpieczeństwo systemów informatycznych.

Obsługa księgowa i kadrowo-płacowa odbywa się z wykorzystaniem naszego oprogramowania i sprzętu spełniającego najwyższe standardy bezpieczeństwa sprzętowego i programowego.


Ubezpieczenie.

Firma FIRMNESS posiada umowę ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej za szkody powstałe w związku z wykonywaniem profesjonalnych czynności usługowych.